Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2017-10-19
Концерт-лекція Фредерік Шопен

2017-10-19
Презентація книги Ольги Микитенко

2017-10-19
Міжнародна Хореографічна Асамблея ім.Н.Скорульської - 2017

2017-10-19
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2017-10-18
Запрошуємо на відкриття виставки про життя і творчість Вадима Крищенка

2017-10-10
ТРИВАЄ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2017-10-03
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

2017-10-02
Запрошуємо взяти участь в Обласному конкурсі-фестивалі "Зірочко, засвітись!"

2017-09-29
Вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація

Музей коштовного і декоративного каміння
 

Музей коштовного та декоративного каміння – один із відомих геологічних музеїв України та світу. Зібрання унікальних мінералів та гірських порід з камерних пегматитів Волині зробили музей популярним як серед геологів-фахівців так і широких верств населення.

У вітринах Музею демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону; рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Всього їх біля 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.

Колекція Музею постійно поповнюється новими зразками як з українських, так і зарубіжних геологічних родовищ.

Основним завданням музею є забезпечення надійного збереження колекції, накопичення наукового мінералогічного матеріалу із Волинського родовища камерних пегматитів, також із родовищ України та зарубіжних країн. Важливою задачею музею є пропаганда наукових знань та популяризація результатів досягнень геологічної науки. В 2001 р. Постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2001 р. № 1709 “Про затвердження переліку наукових об”єктів, що становлять національне надбання”, музею коштовного та декоративного каміння присвоєно статус “Науковий об”єкт, що становить національне надбання України”. В 2001р. проведена переоцінка вартості експонатів колекції музею у відповідності з сучасним рівнем світових цін. В цьому ж році в співпраці з Державним гемологічним центром України видана книга у формі каталогу, яка розповідає про унікальне кам’яне багатство, зосереджене в музеї. Наводиться таблиця, яка містить повний перелік мінералів, гірських порід, руд і скам”янілостей. Найбільш цікаві експонати проілюстровані фотознімками, наведена розгорнута текстова характеристика.

Мінералогічний музей слугує базою для популяризації геологічних знань серед різних верств населення. Постійними його відвідувачами є учні середніх шкіл, гімназій, коледжів, вищих навчальних закладів як України, так і сусідніх держав (Польша, Росія), його відвідують учасники різних наукових форумів, іноземні делегації.

Музей працює для відвідувачів щоденно з 9 до 17 години. Субота та неділя за попереднім замовленням. Вартість вхідних квитків: для дітей – 4 грн.; для дорослих – 8 грн.; для студентів – 6 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: група до 10 чоловік – 20 грн.; група більше 10 чоловік – 40 грн.

смт Володарськ-Волинський, вул. Карла Маркса,58; тел. (04145)3-22-14, 3-12-10

E-mail: muzey_vv@mail.ru

http://www.museumstone.com.ua

Директор: Яковлєва Віталія Василівна

  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00