Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база













Інші інтернет-ресурси:




Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

Новини
 

 2018-02-17

Відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури

За підтримки управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації 16 лютого 2018 року в приміщенні КПСМНЗ музична школа № 1 ім. Б.М.Лятошинського Житомирської міської ради відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури "Нові імена України". У конкурсі взяли участь понад 70 учасників в чотирьох номінаціях. Були представлені конкурсанти із 6 музичних шкіл, 6 шкіл мистецтв, 2 художніх шкіл, Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка Житомирської обласної ради, Житомирської міської гімназії № 23, ЗОШ № 28 м. Житомира, Житомирського ліцею № 25, Житомирського торгово-економічного коледжу.

Члени журі відзначили, що учасники обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу показали достатній рівень виконавської майстерності.

В номінації «Інструментальне виконавство» відбувся поділ місць та було присуджено Гран-Прі, два перших, три третіх місця рішенням журі одноголосно.

Щорічно в місті Києві у Всеукраїнському огляді-конкурсі за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» можуть брати участь юні та молоді таланти від 6 до 18 років, які отримали перші місця в обласних турах по всій території України, а тому учасники мають ретельно готуватися до Конкурсу.


ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

Номінація “інструментальне виконавство”


Гран-Прі - Кравчук Богдан (віолончель), КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Зінов’єва М.О., концертмейстер Лебіга Л.Л.

І місце - Прокопенко Юлія (бандура), Малинська школа мистецтв, викладач Власенко Л.В.

І місце - Бережний Тимур (гітара), Житомирське музичне училище ім.В.С.Косенка, викладач Ходаківський О.В.

ІII місце - Дубівка Олександра (гітара), Коростишівська дитяча музична школа, викладач Дубівка Т.Ф.

ІII місце - Атрощенкова Евеліна (скрипка), Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького, викладач Сорока Т.М., концертмейстер Саух Н.В.

ІII місце - Галицький Андрій (фортепіано), КПСМНЗ музична школа №1 ім.Б.М.Лятошинського Житомирської міської ради, викладач Янчикова І.А.


Грамоти "за творчу перспективу":

Грамота - Шендерчук Денис, КПСМНЗ музична школа №1 ім.Б.М.Лятошинського Житомирської міської ради, викладач Єрмаков В.М.

Грамота - Лясковець Марія, Бердичівська музична школа, викладач Марців І.М., концертмейстер Ящук Л.Я.

Грамота - Дідус Сергій, Олевська музична школа, викладач Баланчук Г.Й.

Грамота - Погрібняк Артем, КПСМНЗ музична школа №1 ім.Б.М.Лятошинського Житомирської міської ради, викладач Александрук С.В., концертмейстер Крутоус Н.О.

Грамота - Андреєва Анастасія, КПСМНЗ музична школа №1 ім.Б.М.Лятошинського Житомирської міської ради, викладач Матюшенко А.П., концертмейстер Козерацька Я.Е.


Грамоти концертмейстерам "за професійну майстерність":

Грамота концертмейстеру - Лебізі Л.Л., КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради.

Грамота концертмейстеру - Саух Н.В., Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького.










Номінація “вокал”


II місце - дует у складі: Ільчук Іванни, Романської Юлії, Баранівська ШМ, викладач Ейсмонт Ю.С.


Грамоти "за творчу перспективу":


Грамота - Григорчук Назар, Олевська музична школа, викладач Тимків Т.А.

Грамота - Мігей Анна, Баранівська школа мистецтв, викладач Ейсмонт Ю.С.

Грамота - Кучер Ярослав, Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького, викладач Стретович Г.О., концертмейстер Лазаренко О.І.

Грамота - Фіогностова Ангеліна, Пулинська школа мистецтв, викладач Сомплавська Я.О.




Номінація “поезія”


І місце - Дідківська Олександра, Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23, викладач Кирик Н.М.

ІI місце - Шарова Валерія, ЗОШ № 28, викладач Глінчевська Я.А.



Номінація “образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”


І місце - Куценко Даніїл, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Носок С.О.

ІІ місце - Кравчук Іванна, школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Шкабара О.Г.

ІІ місце - Корнійчук Юлія, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Носок С.О.

ІІІ місце - Бойко Юлія, Андрушівська школа мистецтв, викладач Чупринська Л.В.

ІІІ місце - Козлова Аліна, Коростишівська художня школа, викладач Шинкаренко Ю.М.

ІІІ місце - Кравченко Іванна, Пулинська школа мистецтв, викладач Рачкован О.М.


Грамоти "за творчу перспективу":


Грамота -Тичина Євген, Пулинська школа мистецтв, викладач Рачкован О.М.

Грамота - Петренко Юлія, Коростенська ШМ ім.А.Білошицького, викладач Аловська Н.Л.

Грамота - Кравчук Олександр, Коростенська ШМ ім.А.Білошицького, викладач Шикета О.М.

Грамота - Мирутенко Катерина, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Сайко Л.П.

Грамота - Чупира Ірина, Коростишівська дитяча художня школа, викладач Шурінок Л.П.

Грамота - Туракевич Дарина, Коростишівська дитяча художня школа, викладач Трохименко В.М.

Грамота - Синчук Іванна, Коростишівська дитяча художня школа, викладач Мілюхіна О.М.

Грамота - Коваль Христина, школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Шкабара О.Г.

Грамота - Погребняк Катерина, Баранівська школа мистецтв, викладач Косянчук Ю.М.







Матеріал - головного спеціаліста
відділу культурно-мистецьких установ
управління культури та туризму облдержадміністрації
Осіпова С.В.



  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00