Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2017-11-22
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЛАНОВО-ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ

2017-11-22
ВІдкриття музею історії Поліського академічного ансамблю пісні і танцю Льонок імені Івана Сльоти

2017-11-15
Відкритий конкурс бандуристів імені Володимира Кабачка у місті Полтаві

2017-11-14
Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука запрошує на відкриття виставки Володимира Дзюбенка

2017-11-14
22-24 листопада 2017 року відбудеться VIII Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети"

2017-11-14
Запрошуємо взяти участь у читацькій конференції за книгами лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Мирослава Дочинця

2017-11-13
Анонс заходів Житомирської обласної бібліотеки для дітей на тиждень

2017-11-13
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2017 року

2017-11-10
Управління культури облдержадміністрації оголошує збір пропозицій


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база













Інші інтернет-ресурси:




Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація

Новини
 

 2017-05-19

Проведено обласний конкурс юних художників «Моє мальовниче Полісся»

18 травня 2017 року в приміщенні обласного управління культури відбувся обласний конкурс юних художників "Моє мальовниче Полісся".

На конкурсі представлено 114 творчих робіт у двох вікових категоріях та двох номінаціях учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв області: Андрушівська ШМ, Бердичівська ХШ, Баранівська ШМ, Пулинська ШМ, Високопічська ШМ, Коростишівська ДХШ, Іршанська ШМ, Коростенська МШМ ім.А.Білошицького, Малинська ШМ, ШМ м. Новограда-Волинського, Художня школа Житомирської міської ради, КПСМНЗ МШ № 1 ім.Б.Лятошинського Житомирської міської ради.

Члени журі відзначили, що учасники обласного конкурсу юних художників "Моє мальовниче Полісся" показали досить хороший рівень художньої майстерності.


ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

Номінація “ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО”

І місце - Пилипко Анастасія, "Українське весілля", Андрушівська ШМ, викладач Чупринська Л.В.

І місце - Масан Карина, "Тепло та світло Великодня", Бердичівська художня школа, викладач Жарчинська І.С.

ІІ місце - Соколовська Софія, "Рідній країні миру бажаю", школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Шкабара О.Г.

ІІ місце - Соколівська Яна, "Трипільський дивосвіт", Коростишівська ДХШ, викладач Пронь
І.Є.

ІІI місце - Матвійчук Марина, "Моя квітуча земля", школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Шкабара О.Г.

ІІI місце - Нейкалюк Каріна, "Ой дівчино горлиця до козака горнеться", Бердичівська художня школа, викладач Гаркіна І.С.

ІІI місце - Масна Дарина, "Вечірнє сяйво", Коростишівська ДХШ, викладач Шинкаренко Ю.М.


Номінація “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО”

І місце - Муравська Олександра, "На сінокосі", Баранівська школа мистецтв, викладач Косянчук Ю.М.

І місце - Кочик Вікторія, "Мій рідний край", Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького, викладач Костюченко М.М.

ІІ місце - Чертова Рада, "Разом веселіше", Коростишівська ДХШ, викладач Шинкаренко Ю.М.

ІІ місце - Кравчук Єлізавета, "Так будь-же ти вовік благословенна, мамо!", Коростишівська ДХШ, викладач Пронь І.Є.

ІІІ місце - Ярошук Ілона, "Краса полісся", школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Романюк О.О.

ІІІ місце - Сабєєва Ксенія, "Поліський край", ХШ Житомирської міської ради, викладач Шпаковська О.В.


Грамоти за творчу перспективу:

1. Кищак Дарина – Андрушівська школа мистецтв;
2. Горбатюк Тарас – КПСМНЗ музична школа №1 ім. Б.Лятошинського Житомирської міської ради;
3. Брежнєва Вероніка – КПСМНЗ музична школа №1 ім. Б.Лятошинського Житомирської міської ради;
4. Мусійчук Юлія – Коростенська МШМ ім.А.Білошицького;
5. Мошківська Ліліана – Коростенська МШМ ім.А.Білошицького;
6. Прохоренко Надія – Коростенська МШМ ім.А.Білошицького;
7. Коновальчук Яна – Коростенська МШМ ім.А.Білошицького;
8. Стужук Ірина – Коростенська МШМ ім.А.Білошицького;
9. Курилюк Лілія – Високопічська школа мистецтв;
10. Дорошенко Катерина – Іршанська школа мистецтв;
11. Мірошниченко Даніїл – Малинська школа мистецтв;
12. Запольська Дар'я – Баранівська школа мистецтв;
13. Костриця Анастасія – Баранівська школа мистецтв;
14. Коровай Анна – школа мистецтв м.Новограда-Волинського;
15. Масна Дарина – Коростишівська дитяча художня школа;
16. Ярмоліцька Тетяна – Коростишівська дитяча художня школа;
17. Кропивницька Катерина – Коростишівська дитяча художня школа;
18. Туракевич Дарина – Коростишівська дитяча художня школа;
19. Українець Діана – Коростишівська дитяча художня школа;
20. Козлова Аліна – Коростишівська дитяча художня школа.







































































Матеріал - головного спеціаліста
відділу культурно-мистецьких установ
управління культури облдержадміністрації
ОСІПОВА С.В.


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00