Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база













Інші інтернет-ресурси:




Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

Новини
 

 2017-04-29

Відбувся XII Регіональний конкурс юних скрипалів та віолончелістів пам’яті Леоніда Варчина у школі мистецтв міста Новограда-Волинського

28 квітня 2017 року відбувся XII Регіональний конкурс юних скрипалів та віолончелістів пам'яті Леоніда Варчина у школі мистецтв м. Новограда-Волинського. Для участі у конкурсі було подано 38 анкет учнів шкіл естетичного виховання Волинської, Київської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Житомирської областей у трьох вікових категоріях, які показали досить непоганий рівень виконавської майстерності, особливо старша група учасників.


ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

"МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ”

І місце – Білоцька Наталія, КПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера Житомирської міської ради, викладач Кириленко Н.В., концертмейстер Кружкова Т.Ф.

ІI місце – Козира Остап, дитяча музична школа № 1 ім. В.Барвінського м.Тернопіль, викладач Татарінцев О.І., концертмейстер Козира О.С.

ІІ місце – Левченко Софія, КПСМНЗ музична школа №1 Житомирської міської ради,викладач Стецюк В.А., концертмейстер Крутоус Н.О.

ІII місце – Вітковська Анна-Карина , КПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера Житомирської міської ради, викладач Кириленко Н. В., концертмейстер Барабащук І.С.

ІII місце – Волотовська Соломія, КПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера Житомирської міської ради, викладач Холодняк М.Р., концертмейстер Єременко Л.В.


"СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ”

І місце – Іллюк Ангеліна, Коростенська міська школа мистецтв імені Анатолія Білошицького, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В.

ІI місце – Дученко Світлана, Коростенська міська школа мистецтв імені Анатолія Білошицького, викладач Дученко І.І., концертмейстер Скарбачук Л.В.

ІII місце – Сабаніна Анна, Коростенська міська школа мистецтв імені Анатолія Білошицького, викладач Сень О.В., концертмейстер Шевчук В.Є.

ІII місце – Товкач Дарина, Коростишівська дитяча музична школа, викладач Шалімова А.В., концертмейстер Ястремська Г.В.


"СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ”


І місце – Скольбуденко Вероніка, Коростишівська дитяча музична школа, викладач Конончук Т.О., концертмейстер Остапчук Л.Г.

І місце – Фадєєв Тимур, КПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера Житомирської міської ради, викладач Кириленко Н.В., концертмейстер Барабащук І.С.

ІІ місце – Подик Олексій, Рівненська дитяча музична школа, викладач Кун А.М., концертмейстер Стукало Л.О.

IІ місце – Пастухова Валентина, школа мистецтв м.Новограда-Волинського, викладач Полтавченко Л.В., концертмейстер Гладун І.М.

ІIІ місце – Кондратюк Катерина, Коростишівська дитяча музична школа, викладач Кириченко Н.М., концертмейстер Горобчук К.О.

ІIІ місце – Кравчук Богдан, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Зінов’єва М.О., концертмейстер Лебіга Л.Л.

ІIІ місце – Ходаківська Марія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Зінов’єва М.О., концертмейстер Лебіга Л.Л.

ІIІ місце – Нечипоренко Марія, ККПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера Житомирської міської ради, викладач Нікельбурська В.А. концертмейстер Гайдамака О.В.
















Матеріал - головного спеціаліста
відділу культурно-мистецьких установ
управління культури облдержадміністрації
Осіпова С.В.


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00