Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-07-10
Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади завідувача сектору у справах релігій та національностей

2018-06-27
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Ярмолицької Світлани Володимирівни

2018-05-22
Відкритий обласний Конкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму

2018-05-18
Оголошується конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки

2018-04-25
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", спеціаліста Мозговенко Оксани Миколаївни

2018-04-04
«Folknery» по-житомирськи: На велосипедах прямісінько у відкритий космос. Концерт гурту в музеї космонавтики ім. Корольова

2018-03-22
Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста відділу планово-фінансової роботи

2018-03-21
Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу планово-фінансової роботи

2018-02-17
Відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база













Інші інтернет-ресурси:




Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху

Новини
 

 2017-02-18

Відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури

17 лютого 2017 року об 11.00 у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури "Нові імена України". У конкурсі взяли участь 82 учасники в чотирьох номінаціях. Були представлені конкурсанти із 7 музичних шкіл, 6 шкіл мистецтв, 3 художніх шкіл, Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, Житомирської міської гімназії № 23, Житомирського ліцею № 25, Житомирської спеціалізованої школи I-III ступенів № 20.

Члени журі відзначили, що учасники обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу показали достатній рівень виконавської майстерності.

Щорічно в місті Києві у Всеукраїнському огляді-конкурсі за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» можуть брати участь юні та молоді таланти від 6 до 18 років, які отримали перші місця в обласних турах по всій території України, а тому учасники мають ретельно готуватися до Конкурсу.


ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

Номінація “вокал”

І місце - Дерев’янко Світлана, Баранівська ШМ, викладач Тимощук О.П., концертмейстери: Савчук В.П., Ябрук О.В.


ІІ місце - не присуджено нікому (рішенням журі одноголосно).




IIІ місце - Марко Яна, КПСМНЗ музична школа № 3 Житомирської міської ради, викладач Потайчук О.А., концертмейстер Корсакевич А.І.


Грамота - Кондратюк Софія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Синиця Н.Р., концертмейстер Вознюк І.М.

Грамота - Колесник Анастасія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Синиця Н.Р., концертмейстер Вознюк І.М.




Номінація “інструментальне виконавство”


І місце - Дубівка Олександра (гітара), Коростишівська ДМШ, викладач Дубівка Т.Ф.

І місце - Панченко Дмитро (саксофон), Житомирський коледж культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, викладач Новак О.В.

ІI місце - Федун Анна (скрипка), Бердичівська МШ (викладач Марців І.М., концертмейстер Ящук Л.Я.).

ІI місце - Іллюк Ангеліна (скрипка), Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В.

ІIІ місце - не присуджено нікому (рішенням журі одноголосно).























Номінація “образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”


І місце - Куценко Даніїл, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Носок С.О.

ІІ місце - Рубченко Святослав, Овруцька дитяча художня школа, викладач Кравчук Ю.П.

ІІІ місце - Кищак Дарина, Пулинська школа мистецтв, викладач Рачкован О.М.

ІІІ місце - Кузьміна Софія, Андрушівська школа мистецтв, викладач Чупринська Л.В.


Грамота - Мирошниченко Юлія, школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Клічановська О.В.

Грамота - Ярощук Ілона, школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач Романюк О.О.

Грамота - Петренко Юлія, Коростенська ШМ ім.А.Білошицького, викладач Аловська Н.Л.

Грамота - Зорнік Софія, Коростишівська ХШ, викладач Мілюхіна О.М.

Грамота - Кудрицький Віктор, Малинська школа мистецтв, Дзицюк Л.Л.

Грамота - Габрійчук Тетяна, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Дімендштейн С.Л.


Номінація “поезія”


І місце - Шарандак Валерія, Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів № 20, викладач Лубківська І.О.

ІI місце - Жуковська Анастасія, Житомирський ліцей № 25, гурток «Молода Надія» - керівник Рудак М.А.

ІІI місце - Соколова Анастасія, Житомирська міська гімназія № 23, викладач Кирик Н.М.


Грамота - Штільгойз Олександр, Житомирський ліцей № 25, гурток «Молода Надія» - керівник Рудак М.А.



Матеріал - головного спеціаліста
відділу культурно-мистецьких установ
та охорони культурної-спадщини
управління культури облдержадміністрації
ОСІПОВА С.В.


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00