Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

Новини
 

 2014-01-21

Вражаючий творчий звіт Коростишівського району "Думи мої, думи мої..."

Вже традиційно щопонеділка на сцені Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги мистецькі колективи районів нашої області демонструють свої таланти й культурне надбання рідного краю. Так, 20 січня відбувся творчий звіт Коростишівського району. На захід завітали голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк та керівники району.

Аматори Коростишівщини зробили вагомий внесок у підготовку Житомирщини до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Усі заходи, приурочені святкуванню ювілею геніального митця, цього року відбуваються в рамках виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка».

Коментуючи творчий звіт, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк зазначив, що це символічна подія, оскільки вона проходить напередодні Дня Соборності і Свободи України та 95-річниці проголошення Акта злуки. Жителі цього краю підтримують і зміцнюють такі фундаментальні для всіх українців цінності, як національна єдність та громадянська злагода. За словами Олександра Андрійовича, на сцені виступають люди, які мають різні світоглядні позиції та принципи, але всіх їх об’єднує прагнення бути єдиним народом, що має спільну історію і впевнено крокує у майбутнє. При цьому посадовець звернув увагу, що такі масштабні культурні заходи ідеологічно й територіально консолідують суспільство, на чому постійно наголошує Президент України Віктор Янукович.

Мистецькі колективи Коростишівського району фактично завершили тривалий цикл різдвяних свят і довели глядачам, що кожен день може бути яскравим й цікавим, якщо вкладати душу в те, чим ми займаємося. Артисти запропонували гостям заходу захоплюючу програму і зарядили їх позитивною енергетикою на цілий тиждень.

Відвідувачі з нетерпінням очікували на початок творчого звіту, оскільки ще перед дійством всіх заінтригувала виставка картин, фотографій, вишиванок та виробів декоративно-прикладного мистецтва. Роботи майстрів відображають багатство культури краю, щирість й відкритість душі їх авторів та тісний зв'язок із традиціями й звичаями українського народу. Оглядаючи експозицію, кожен зміг відчути генетичну єдність із творчістю Тараса Шевченка та символічно перенестися в період життя генія, який прославив нашу державу на весь світ.

Виступаючи перед глядачами, голова Коростишівської райдержадміністрації Надія Котенко зазначила, що окрім багатого культурного надбання, район має ряд позитивних досягнень у різних сферах. Так, зокрема, у 2013 році на Коростишівщині вдалося зібрати високий урожай зернових. Окрім цього, Надія Миколаївна звернула увагу на те, що пріоритетним напрямком у роботі керівництва району є поліпшення стану об’єктів соціальної сфери та будівництво й ремонт доріг. Одним із вагомих кроків у напрямку покращення умов життя людей стало відкриття у минулому році першої черги сучасного полігону побутових відходів. Надія Котенко констатувала, що на Коростишівщині громадяни та влада вміють співпрацювати, об’єднуючи свої зусилля для досягнення цілей.

Голова Коростишівської районної ради Анатолій Борецький акцентував увагу на тому, що творчий звіт – надзвичайно вагомий і урочистий захід, який показує багатогранність культури цього краю. Анатолій Васильович переконаний, що така подія об’єднує територіальні громади різних рівнів і сприяє формуванню міцного громадянського суспільства. Він зазначив, що всі заходи, започатковані керівництвом району у 2013 році, спрямовані на вдосконалення соціальної інфраструктури, будуть продовжуватися і цього року. Анатолій Борецький переконаний, що влада повинна дбати про духовність людей, створюючи належні умови для функціонування закладів культури й освіти.

Аматори Коростишівщини привезли до обласного центру концертну програму під назвою «Думи мої, думи мої…». Мистецькі колективи району вразили глядачів багатством талантів, глибоким символізмом усіх постановок та подарували їм тепло своїх душ. Гості заходу вітали оваціями кожен концертний номер. У виступах вокалістів, танцюристів та декламаторів можна було чітко спостерігати особливий та неповторний коростишівський колорит і тісне переплетення зі звичаями й традиціями славної Житомирської землі.

Матеріал прес-служби облдержадміністрації; фото - управління культури


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00