Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

Новини
 

 2013-10-08

Чуднівський район відкриває творчі звіти до 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича, протягом 2013-го року у всіх областях держави відбуваються заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. У рамках підготовки до славетного ювілею Великого Кобзаря 7 жовтня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулося урочисте відкриття творчих звітів районів і міст області.

На відкриття звітних концертів Житомирщини завітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук та голова обласної ради Йосип Запаловський.

За словами Сергія Миколайовича, аби не було суперечок, цього разу вирішили почати з кінця алфавіту. Питання виступів колективів погоджували начальники культури районів та міст. Тож відкрити звітні заходи цьогоріч довірено творчим колективам Чуднівського району.

«Аналогічний творчий звіт ми проводили в лютому– травні 2011. Увесь рік нам писали листи про те, аби ми ще проводили подібні звіти, – розповів Сергій Миколайович. – Як відомо, наступного року Україна відмічатиме 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка. Наш Президент Віктор Янукович підписав відповідний указ про святкування цього ювілею. Щотижня кожен район Житомирської області звітуватиме та показуватиме свої таланти».

Як повідомив голова обласної ради Йосип Запаловський, в обласному бюджеті будуть закладені кошти для нагородження художніх колективів.

«Один мільйон гривень було закладено у бюджеті області для нагородження кращих творчих людей минулого звіту, – повідомив Йосип Антонович. – У 2014 році ми також плануємо виділити кошти для творчих виконавців Житомирської області, аби люди змогли придбати собі новий одяг і музичні інструменти».

Спілкуючись із журналістами, голова облдержадміністрації Сергій Рижук зізнався, що чи не найбільше хвилюється за рідний Чуднівський район.

«Я найбільше переживаю за рідний Чуднівський район, який мене виховав і виплекав. Хоча насправді вболіваю за кожен район і місто Житомирщини. Хай жителі Чуднівщини не ображаються на мене, що їм доводиться сьогодні відкривати це дійство своїм творчим звітом. Бажаю їм всіляких гараздів і так виявити свої здібності сьогодні, щоб це було гідним, що усі глядачі після концерту могли сказати, що Чуднів – це чудесно, тобто гарно!», – сказав очільник області.

Завершиться марафон заключним гала-концертом, присвяченим 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, учасників до якого відбиратиме організаційний комітет із підготовки і проведення творчих звітів районів і міст області та журі.

Матеріал прес-служби облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00