Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2017-12-11
Відкриття персональної виставки майстрів народної творчості соломоплетіння

2017-12-05
Ювілейні зустрічі до 120-річчя від дня народження Бориса Тена

2017-11-22
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЛАНОВО-ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ

2017-11-22
ВІдкриття музею історії Поліського академічного ансамблю пісні і танцю Льонок імені Івана Сльоти

2017-11-15
Відкритий конкурс бандуристів імені Володимира Кабачка у місті Полтаві

2017-11-14
Запрошуємо взяти участь у читацькій конференції за книгами лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Мирослава Дочинця

2017-11-14
22-24 листопада 2017 року відбудеться VIII Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети"

2017-11-14
Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука запрошує на відкриття виставки Володимира Дзюбенка

2017-11-13
Анонс заходів Житомирської обласної бібліотеки для дітей на тиждень


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база













Інші інтернет-ресурси:




Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація

Новини
 

 2013-02-20

У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури “Нові імена України”.

20 лютого 2013 року у приміщенні Житомирської музичної школи № 1 ім. Б.М.Лятошинського відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури “Нові імена України”. У конкурсі взяли участь 75 учасників у чотирьох номінаціях.

Переможцями стали:

Номінація “інструментальне виконавство”

І місце
- Ратушинський Дмитро
, ЖМУ ім.В.С.Косенка, викладач Чуркова Н.Г.

- Андрейцев Олександр, ЖМУ ім.В.С.Косенка, викладач Струков В.В., концертмейстер Кружкова Т.Ф.

- Виговський Богдан, ЖМУ ім.В.С.Косенка, викладач Омельчук В.Я.

- Кафтанюк Софія, Житомирська МШ № 2 імені Святослава Ріхтера, викладач Кириленко Н.В., концертмейстер Кружкова Т.Ф.

- Гузовська Ганна, Коростишівська МШ, викладач Дубівка Т.Ф., концертмейстер Літвінова О.В.

ІІ місце
- Трофименко Євгеній
, ЖМУ ім.В.С.Косенка, викладач Ходаківський О.В.

- Коростельова Олена, ЖМУ ім.В.С.Косенка, викладач Нечипоренко М.І.

- Кутишенко Назарій, Житомирська МШ № 4, викладач Федорченко Г.К., концертмейстер Ліщинська І.М.

ІІІ місце – не присуджено.

Грамоти за участь:

- Корольчук Михайло, Житомирська МШ № 4, викладач Федорченко Г.К., концертмейстер Ліщинська І.М.;
- Ткаченко Тетяна, Малинська ШМ, викладач Сябер Т.А., концертмейстер Перегуда Н.В.;
- Головецька Романія, Житомирська МШ № 3, викладач Родіна Л.А.


Номінація “вокал”

І місце
- Мирончук Анастасія
, Житомирська МШ № 2 імені Святослава Ріхтера, викладач Іщенко О.С., концертмейстер Дзюбенко А.О.

- Дударчик Діна, Баранівська ШМ, викладач Тимощук О.П., концертмейстер Сябрук О.В.

ІІ місце
- Дудник Марія
, Новоград-Волинська ШМ, викладач Матвійчук В.Ю.;

- Гальчук Анастасія, Новоград-Волинська ШМ, викладач Матвійчук В.Ю.;

ІІІ місце – не присуджено.

Грамоти за участь:

- Складанюк Дар’я, Житомирська МШ № 3, викладач Богінська В.І., концертмейстер Корсакевич А.І.;
- Гарбар Олександр, Коростенсьтка ШМ ім.А.Білоширцького, викладач Тишинська Т.І., концертмейстер Заєць М.К.


Номінація “образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”

І місце - Ліхтанська Богдана, Червоноармійська ШМ, викладач Рачкован О.М.

ІІ місце
- Кухаренко Анастасія
, Житомирська ХШ, викладач Столярова І.С.
- Бабська Анастасія, Коростенська ШМ ім.А.Білошицького, викладач Возняк Л.О.

ІІІ місце
- Іванова Наталія
, Коростишівська ХШ, викладач Шинкаренко Ю.М.
- Мельник Ольга, Андрушівська ШМ, викладач Чупринська Л.В.


Грамоти за участь:

- Тимченко Оксана, Андрушівська ШМ, викладач Чупринська Л.В.;
- Соловей Валерій, Новоград-Волинська ШМ, викладач Романюк О.О.;
- Яремчук Дмитро, Бердичівська ХШ, викладач Ніколайчук І.Б.;
- Юзепольська Єлизавета, Житомирська МШ № 1 ім.Б.М.Лятошинського, викладач Юзепольська А.М.


Номінація “поезія”

І місце - Грицик Наталія, учасниця літературної студії «Оксія», студентка ЖДУ ім.І.Франка.

ІІ місце – Шарандак Валерія, учасниця літературної студії «Горицвіт», учениця ЗОШ № 20 м.Житомира.

ІІІ місце – Розбіцька Марія, учасниця літературної студії ім.М.Клименка, студентка ЖДУ ім.І.Франка.

Грамоти за участь:

- Ботнар Катерина, учениця ЗОШ № 3 м.Житомира;
- Умінська Анастасія, учасниця літературної студії «Горицвіт», учениця ЗОШ № 20 м.Житомира;
- Бондарчук Анастасія, учасниця літературного об’єднання імені В.Грабовського, учениця гімназії № 32 м.Житомира.


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00