Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

Новини
 

 2010-07-02

Відкриття обласного навчального центру на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича

6 липня 2010 р. відповідно до програми «Бібліоміст» буде відкрито регіональний тренінговий центр в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича за адресою: м. Житомир, Новий бульвар, 4.
Головне завдання обласного навчального центру — розвиток регіональної бібліотечної інфраструктури шляхом підвищення кваліфікації працівників бібліотек області.
З цією метою планується проведення тренінгів для набуття та удосконалення навичок використання комп'ютера та Інтернету і застосування вивченого у покращенні Інформаційного забезпечення користувачів бібліотек.
Курси підвищення кваліфікації для бібліотекарів будуть проводитись за спеціальною програмою, розробленою Українською бібліотечною асоціацією у співпраці з програмою «Бібліоміст».
На тренінгах бібліотекарі здобудуть навички використання сучасних інформаційних технологій і ознайомляться з такими темами: Інтернет як бібліотечна послуга, hoteles.ru | kvartirusdam.ru | gorod-nsk.ru впровадження нових бібліотечних послуг, управління в бібліотеках, маркетинг, адвокасі, фандрейзинг, управління проектами тощо.
Тренерами навчального центру будуть працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича, які пройшли Інтенсивний курс підготовки у Головному тренувальному центрі в Києві.
Інші завдання центру: навчання різних груп користувачів та впровадження для населення нових послуг з використанням вільного доступу до Інтернету. Подібні послуги організовані з урахуванням специфіки місцевої громади, конкретних інформаційних потреб користувачів. Нашими партнерами в цій діяльності є:
- Житомирський державний університет ім. І. Франка;
- Житомирський спеціальний навчально-виховний комплекс з центром реабілітації дітей зі зниженим зором;
- училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Житомирській області;
- Житомирське училище культури і мистецтв.
Основним партнером ОУНБ ім. О.Ольжича в реалізації проекту став Благодійний фонд «Розвиток Полісся» (директор Валерій Прокопчук), який надає адміністративно-матеріальну підтримку діяльності РТЦ відповідно до Грантовоі угоди.
Вільний від навчання та роботи з групами користувачів час, центр надаватиме безкоштовний доступ до Інтернету іншим користувачам бібліотеки.
«Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів, Агентства США з міжнародного розвитку та Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. Для сприяння досягненню цілей програми, корпорація Місrosoft безкоштовно передасть публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 4,4 мільйона доларів США.
Відповідно програми «Бібліоміст» обласна універсальна наукова бібліотека Ім. О. Ольжича отримала грант на створення i програмну діяльність обласного навчального центру у сумі 20000 доларів. Відповідно умов гранту;
- створено 10 комп'ютеризованих робочих місць;
- придбано меблі (комп'ютерні столи і стільці);
- часткова оплата праці персоналу (координатор, тренери центру);
- витрати пов'язані з організацією навчання бібліотечних працівників;
- канцтовари та друк навчальних матеріалів.
Інші завдання програми «Бібліоміст»: сприяти розвитку ресурсної бази публічних бібліотек України з метою надання членам громад отримання кращого доступу до Інформації, створення на базі районних, сільських і міських бібліотек системи Міністерства культури і туризму України (1000 бібліотек по всій Україні) Інтернет-центрiв. Подібні Інтернет-центри відповідно програми «Бібліоміст» створені в Житомирській області на базі Овруцької центральної районної бібліотеки і 5 сільських бібліотек району, Коростенської центральної міської бібліотеки та 3 бібліотек-філіалів.


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00