Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

Новини
 

 2009-05-20

Заходи відділів обслуговування ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ імені О. Ольжича з 11 по 18 травня 2009 року

13 травня 2009 року відділом читальних хал ЖОУНБ на курсах підвищення кваліфікації працівників читальних зал бібліотек області була проведена лекція з використанням мультимедійного компакт диску до Міжнародного Шевченківського свята «Співець української Слави і Волі».
22 травня – День перепоховання Т.Шевченка на Чернечій горі поблизу м. Канева. В акції перепоховання брали участь видатні українські письменники, громадські діячі, меценати… Ця подія стала поштовхом до появи багатьох легенд… Майбутнє Чернечої гори і Шевченківського меморіалу… Ці та багато інших питань розглядалися у виступі. Фрагменти документального фільму з мультимедійного компакт диску «Т. Шевченко. Кобзар», слайдовий відеоряд про Канів і могилу Т.Шевченка прикрасили розповідь про минуле і сьогодення священого для кожного українця місце.
Присутні сприймали захід з інтересом, ознайомилися з спеціально підготовленою виставкою, висловили намір провести захід такої тематики в своїх бібліотеках.
ВЧЗ

13 травня 2009 року НМВ спільно з відділами читальних залів та нових бібліотечних технологій ОУНБ провів День професійного спілкування «Бібліотека – простір змін» для фахівців відділів обслуговування бібліотек області.
Розпочала захід завідуюча ВНБТ Л.А. Мозкова консультацією «Використання мультимедійних засобів у соціокультурній діяльності бібліотек», під час якої ознайомила присутніх з напрямками роботи свого відділу у сфері впровадження бібліотечних інновацій та провела мультимедійну презентацію «Книга не має кордонів».
Зав НМВ Карлюк Н.А. у своєму виступі висвітлила питання планування та обліку соціокультурної роботи мультимедійну презентацію «Планово-звітна документація».
Проблеми та напрямки роботи бібліотек з надання бібліотечних послуг користувачам з обмеженими можливостями та особливими потребами розкрила у консультації «Інформація без бар’єрів» головного бібліотекаря НМВ З.І. Димарчук.
Завершила День професійного спілкування Л.Я. Баздирєва, яка провела лекцію з мультимедійною презентацією «Сміх проти зла чи феномен Гоголя», присвячену 200-літньому ювілею письменника. У виступі були розкриті теми: «Гоголь і Шевченко», «Гоголь і Україна», «Гоголь і мистика», «Гоголь і жінки», «Гоголіана ЖОУНБ» слухачам була представлена книжкова виставка зажиттєвих і рідкісних видань творів письменника. Слайдовий відеоряд допоміг прикрасити виступ і зробити акценти на найбільш значущих моментах теми

НМВ
ВНБТ
ВЧЗ
14 травня у відділі літератури з мистецтв в рамках фестивалю Днів науки відбулося відкриття спільного проекту між відділом нових бібліотечних технологій Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича і кафедрою музики та хореографії Житомирського державного університету імені Івана Франка «Мистецтво і сучасні інформаційні технології» Мета проекту, використовуючи новітні інформаційні технології бібліотеки та ресурси ІНТЕРНЕТ орієнтувати студентів-користувачів на отримання наукової, довідкової та освітньої інформації:
Відділ літератури з мистецтв
ВНБТ

11 травня у відділі читальних зал відкрилась експозиція книжкової виставки «15 травня – Міжнародний день родини».(До Року молоді в Україні). Із циклу : « Знаменні і пам’ятні дати 2009 року» (За даними інформаційного відділу представництва ООН в Україні).
Відділ читальних зал

12 травня у відділі читальних зал відкрилась експозиція книжкової виставки «17 травня – День Європи». Із циклу : « Знаменні і пам’ятні дати 2009 року» (За даними інформаційного відділу представництва ООН в Україні).
Відділ читальних зал

12 травня у відділі читальних зал відкрилась експозиція книжкової виставки «17 травня – День пам’яті жертв політичних репресій». Із циклу : « Знаменні і пам’ятні дати 2009 року» (За даними інформаційного відділу представництва ООН в Україні).
Відділ читальних зал

14 травня у відділі читальних зал відкрилась експозиція книжкової виставки «Трагедія і слава Січі.» (До 300 річчя від 1 зруйнування Старої Чортомлинської Запорізької Січі(1652 – 1709) – центру Вольностей Війська Запорізького. Із циклу: «Згадуючи минуле, думаємо про майбутнє».
Відділ читальних зал

14 травня у відділі літератури з мистецтв відкрилась експозиція книжкової виставки «Музеї світу.» (До Міжнародного Дня музеїв).
Відділ літератури з мистецтв

13 травня у відділі абонементу відкрилась експозиція книжкової виставки «До 160-річчя від дня народження Панаса Мирного (1849-1920)».
Відділ абонементу

15 травня у відділі абонементу відкрилась експозиція книжкової виставки «До Міжнародного дня родини».
Відділ абонементу


  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00