Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-11-08
Перелік робіт, які подані на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії 2018 року

2018-10-23
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Бондарчук Алли Іванівни

2018-10-19
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Іщук Олени Сергіївни

2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

КП «Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера»

КП «Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера»

Житомирська філармонія заснована у 1938 році. Основне завдання колективу – пропаганда української та світової класики, кращих творів сучасних композиторів, народної музики та пісні, музично-естетичне обслуговування населення області, музично-просвітницька діяльність, організація концертів сторонніх колективів.

Поліський ансамбль пісні і танцю «ЛЬОНОК»

Заснований 1958 року, як народний хор Анатолієм Авдієвським. Після декількох трансформацій у 1970 році одержав статус ансамблю пісні і танцю та сучасну назву.

З 1970 року постійний художній керівник – народний артист України, поет і композитор Іван Михайлович Сльота.

Колектив має свій виконавський стиль і манеру, своє творче обличчя.

Основу репертуару складають вокально-хореографічні композиції та пісні Полісся, сучасні пісні, вагома частина з яких – на музику І. Сльоти.

Ансамбль нагороджений Великою Золотою медаллю ВДНГ (1967р.), Лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу пісні, танцю та костюму (Румунія, 1994 р.).

Гастролі: по країнах СНД, Болгарія (1994р.), Польща (1985, 1995 рр.), Литва (1993 р.), Словенія (1996 р.), Франція (2000 р.).

Якісний репертуар, вишукані цілісні концертні програми, бездоганне художнє виконання, - здобули популярність колективу. Завдяки записам творів у виконанні Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» на компакт-дисках, платівках, аудіо та відеокасетах колектив відомий у Європі та світі.

Тріо бандуристок «Росава»

Створене у 1981 році. Нині це: заслужені артистки України Надія Недашківська, Людмила Нестерчук та артистка Маргарита Гордіна.

В репертуарі українські народні пісні, пісні інших народів світу, духовна та класична музика.

Для тріо характерні: високохудожній репертуар, бездоганне його виконання, артистизм.

Для забезпечення колориту, крім бандур, використовують флейту, сопілку кобзу, малі ударні інструменти.

Тріо бандуристок «Росава» - Лауреат Республіканського Всесоюзного конкурсу, учасники культурної програми ХІІ - Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві (1985 р.) та Всесоюзного фестивалю «БАМ – магістраль дружби».

Гастролі по країнах СНД, Австрія, Алжир, Болгарія, Греція, Польща, Португалія, Японія.

Концертні програми колективу записані на платівках, касетах інших носіях. Тріо бандуристок «Росава» перебуває у творчому розквіті та має широку популярність у глядачів.

Вокально-інструментальний ансамбль «Древляни»

Ансамбль «Древляни» - Валентин Корінець (гітара-ритм), В’ячеслав Ярошевич (гітара-бас), Костянтин Цибізов (клавішні інструменти), Максим Назарець (ударні), Марина Талья-Калюжна (вокал), Євген Литньов (звукооператор) та заслужений артист України Юрій Градовський – художній керівник, соліст.

«Древляни» - колектив талановитих музикантів, творчо функціонує з 1981 року. У філармонії – з 1999 року. Має великий репертуар – популярні українські народні та сучасні пісні. Значна частина з них створена у колективі ансамблю.

ВІА «Древляни» - Лауреат першого фестивалю «Червона Рута» (м. Чернівці, 1989р.), учасник ХІІ - Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві (1985 р.).

Гастролі: по СРСР, Італія (1998р.), Білорусь (2004, 2008 рр.), Польща (2005, 2007, 2008 рр.)

Вокально-інструментальний ансамбль «Древляни» це - художній смак, висока якість, гарний відпочинок і чудовий настрій.

Естрадний ансамбль «Сузір’я-блюз»

П’ятеро музикантів-віртуозів і солістка-вокалістка. Зокрема: Леонід Ламбін (контрабас), Олександр Вербаховський (гітара), Валерій Луговський (ударні), Дмитро Лутай (кларнет) та художній керівник Лауреат Міжнародних конкурсів, заслужений артист України Віктор Губанов (акордеон). Солістка – Наталя Грузинська.

В репертуарі ансамблю класика музичної естради та джазу та пісні різних часів і напрямків.

Блискуча віртуозність, бездоганна досконалість виконання, артистизм, художній смак, - полонять глядачів з першого номера концерту.

Створений у 2003 році, естрадний ансамбль «Сузір’я-блюз» набув широкої популярності серед глядачів.

Тріо баяністів «Гармонія»

Створене у 1987 році у Житомирському музичному училищі імені В.С. Косенка. У філармонії з 2000 року. Володар Гран-Прі (Італія 1998р.). Лауреат Міжнародного конкурсу ансамблів «Зірки баяна на Запоріжжі», 1-ша премія (м. Запоріжжя, 2003р.).

Лауреат Міжнародного конкурсу ансамблів «Акорди Львова», 2-га премія (м. Львів, 2006 р.). У складі: заслужений артист України Віктор Губанов, Віктор Омельчук, Сергій Петрук. В репертуарі: класика, сучасні оригінальні твори, віртуозні транскрипції та обробки. Свого часу в колективі працював В’ячеслав Богорядов.

Директор філармонії Даценко Петро Харитонович – заслужений діяч мистецтв України. Службовий телефон: 37-41-54.

Художній керівник філармонії - Луговський Валерій Вікторович. Службовий телефон: 47-39-17.

Заступник директора по концертній програмі - Шморгун Василь Миколайович. Службовий телефон: 22-13-57.

Головний бухгалтер - Щенявська Світлана Григорівна. Службовий телефон: 37-44-52.

Музичний лекторій

Лектор-мистецтвознавець Куліковський Владислав Петрович.

З лекторієм співпрацюють усі солісти та колективи малих форм філармонії.

Основний напрямок діяльності лекторію – музично-просвітницька діяльність серед школярів області.

Тематика лекцій концертів надзвичайно широка, торкається творчості композиторів різних країн і епох, видатних особистостей у мистецтві, літературі, історії, краєзнавстві тощо (Л. Бетховен і П. Чайковський, Т. Шевченко і М. Лисенко, Г. Сковорода і І. Котляревський, Б. Хмельницький і легенда про Марусю Чурай, Л. Українка і С. Корольов, «Гімн України» і десятки інших тем). У міських школах і найвіддаленіших селах нашої області артисти музичного лекторію постійні і бажані гості.

Своє 70-річчя Житомирська філармонія зустріла у творчому розквіті з потужним творчим потенціалом і гідно представляє національне мистецтво в Україні та за її межами.

Контакти:

  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00