Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

доставка цветов по Минску на https://www.roza.by/
2018-10-12
Оголошується конкурс на заміщення посади генерального директора КП “Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера” Житомирської обласної ради

2018-10-05
Запрошуємо до участі у Фотоконкурсі-фотовиставці "Рідний край - моє Полісся"

2018-10-05
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Волинець Руслани Петрівни

2018-10-05
Житомир готується приймати Міжнародну хореографічну асамблею імені Н.Скорульської

2018-10-03
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ПРЕМІЇ

2018-09-18
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Щастної Ганни Владиславівни

2018-09-11
Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад в управлінні культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації

2018-09-10
Розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста Докиль Тетяни Юріївни

2018-09-10
Затверджено персональний склад атестаційної комісії управління культури та туризму з атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація
Для громадян з порушенням слуху
Банер

КП «Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера»

КП «Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера»

Житомирська філармонія заснована у 1938 році. Основне завдання колективу – пропаганда української та світової класики, кращих творів сучасних композиторів, народної музики та пісні, музично-естетичне обслуговування населення області, музично-просвітницька діяльність, організація концертів сторонніх колективів.

Поліський ансамбль пісні і танцю «ЛЬОНОК»

Заснований 1958 року, як народний хор Анатолієм Авдієвським. Після декількох трансформацій у 1970 році одержав статус ансамблю пісні і танцю та сучасну назву.

З 1970 року постійний художній керівник – народний артист України, поет і композитор Іван Михайлович Сльота.

Колектив має свій виконавський стиль і манеру, своє творче обличчя.

Основу репертуару складають вокально-хореографічні композиції та пісні Полісся, сучасні пісні, вагома частина з яких – на музику І. Сльоти.

Ансамбль нагороджений Великою Золотою медаллю ВДНГ (1967р.), Лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу пісні, танцю та костюму (Румунія, 1994 р.).

Гастролі: по країнах СНД, Болгарія (1994р.), Польща (1985, 1995 рр.), Литва (1993 р.), Словенія (1996 р.), Франція (2000 р.).

Якісний репертуар, вишукані цілісні концертні програми, бездоганне художнє виконання, - здобули популярність колективу. Завдяки записам творів у виконанні Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» на компакт-дисках, платівках, аудіо та відеокасетах колектив відомий у Європі та світі.

Тріо бандуристок «Росава»

Створене у 1981 році. Нині це: заслужені артистки України Надія Недашківська, Людмила Нестерчук та артистка Маргарита Гордіна.

В репертуарі українські народні пісні, пісні інших народів світу, духовна та класична музика.

Для тріо характерні: високохудожній репертуар, бездоганне його виконання, артистизм.

Для забезпечення колориту, крім бандур, використовують флейту, сопілку кобзу, малі ударні інструменти.

Тріо бандуристок «Росава» - Лауреат Республіканського Всесоюзного конкурсу, учасники культурної програми ХІІ - Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві (1985 р.) та Всесоюзного фестивалю «БАМ – магістраль дружби».

Гастролі по країнах СНД, Австрія, Алжир, Болгарія, Греція, Польща, Португалія, Японія.

Концертні програми колективу записані на платівках, касетах інших носіях. Тріо бандуристок «Росава» перебуває у творчому розквіті та має широку популярність у глядачів.

Вокально-інструментальний ансамбль «Древляни»

Ансамбль «Древляни» - Валентин Корінець (гітара-ритм), В’ячеслав Ярошевич (гітара-бас), Костянтин Цибізов (клавішні інструменти), Максим Назарець (ударні), Марина Талья-Калюжна (вокал), Євген Литньов (звукооператор) та заслужений артист України Юрій Градовський – художній керівник, соліст.

«Древляни» - колектив талановитих музикантів, творчо функціонує з 1981 року. У філармонії – з 1999 року. Має великий репертуар – популярні українські народні та сучасні пісні. Значна частина з них створена у колективі ансамблю.

ВІА «Древляни» - Лауреат першого фестивалю «Червона Рута» (м. Чернівці, 1989р.), учасник ХІІ - Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві (1985 р.).

Гастролі: по СРСР, Італія (1998р.), Білорусь (2004, 2008 рр.), Польща (2005, 2007, 2008 рр.)

Вокально-інструментальний ансамбль «Древляни» це - художній смак, висока якість, гарний відпочинок і чудовий настрій.

Естрадний ансамбль «Сузір’я-блюз»

П’ятеро музикантів-віртуозів і солістка-вокалістка. Зокрема: Леонід Ламбін (контрабас), Олександр Вербаховський (гітара), Валерій Луговський (ударні), Дмитро Лутай (кларнет) та художній керівник Лауреат Міжнародних конкурсів, заслужений артист України Віктор Губанов (акордеон). Солістка – Наталя Грузинська.

В репертуарі ансамблю класика музичної естради та джазу та пісні різних часів і напрямків.

Блискуча віртуозність, бездоганна досконалість виконання, артистизм, художній смак, - полонять глядачів з першого номера концерту.

Створений у 2003 році, естрадний ансамбль «Сузір’я-блюз» набув широкої популярності серед глядачів.

Тріо баяністів «Гармонія»

Створене у 1987 році у Житомирському музичному училищі імені В.С. Косенка. У філармонії з 2000 року. Володар Гран-Прі (Італія 1998р.). Лауреат Міжнародного конкурсу ансамблів «Зірки баяна на Запоріжжі», 1-ша премія (м. Запоріжжя, 2003р.).

Лауреат Міжнародного конкурсу ансамблів «Акорди Львова», 2-га премія (м. Львів, 2006 р.). У складі: заслужений артист України Віктор Губанов, Віктор Омельчук, Сергій Петрук. В репертуарі: класика, сучасні оригінальні твори, віртуозні транскрипції та обробки. Свого часу в колективі працював В’ячеслав Богорядов.

Директор філармонії Даценко Петро Харитонович – заслужений діяч мистецтв України. Службовий телефон: 37-41-54.

Художній керівник філармонії - Луговський Валерій Вікторович. Службовий телефон: 47-39-17.

Заступник директора по концертній програмі - Шморгун Василь Миколайович. Службовий телефон: 22-13-57.

Головний бухгалтер - Щенявська Світлана Григорівна. Службовий телефон: 37-44-52.

Музичний лекторій

Лектор-мистецтвознавець Куліковський Владислав Петрович.

З лекторієм співпрацюють усі солісти та колективи малих форм філармонії.

Основний напрямок діяльності лекторію – музично-просвітницька діяльність серед школярів області.

Тематика лекцій концертів надзвичайно широка, торкається творчості композиторів різних країн і епох, видатних особистостей у мистецтві, літературі, історії, краєзнавстві тощо (Л. Бетховен і П. Чайковський, Т. Шевченко і М. Лисенко, Г. Сковорода і І. Котляревський, Б. Хмельницький і легенда про Марусю Чурай, Л. Українка і С. Корольов, «Гімн України» і десятки інших тем). У міських школах і найвіддаленіших селах нашої області артисти музичного лекторію постійні і бажані гості.

Своє 70-річчя Житомирська філармонія зустріла у творчому розквіті з потужним творчим потенціалом і гідно представляє національне мистецтво в Україні та за її межами.

Контакти:

  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00