Офіційний веб-сайт
Управління культури Житомирської ОДА

2018-02-20
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планово-фінансової роботи

2018-02-17
Відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури

2018-01-29
Запрошуємо до участі у щорічному обласному конкурсі читців-декламаторів, присвяченого річниці від дня народження Лесі Українки

2018-01-26
Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

2018-01-25
Розпочато висунення претендентів на здобуття премії імені Івана Огієнка

2017-12-28
Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

2017-12-17
Відбувся ХІІ Фестиваль польської колядки на Житомирщині

2017-12-11
Відкриття персональної виставки майстрів народної творчості соломоплетіння

2017-12-05
Ювілейні зустрічі до 120-річчя від дня народження Бориса Тена


Всі новини 


Що нового на сайті? Анонси заходів Доступ до публічної інформації Накази основної діяльності ІНФОРМАЦІЯ Нормативна база

Інші інтернет-ресурси:
Урядовий портал
Урядова гаряча лінія
Міністерство культури України
Державна Податкова Адміністрація

Функції та структура управління
 

Основними функціями управління є:

 • забезпечення на території області реалізації державної політики у сфері культури, з питань охорони культурної спадщини, національної музейної та бібліотечної політики, кінематографії;

 • забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної і художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина;

 • розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення умов для відродження і розвитку культури української нації, української самобутності корінних народів і національних меншин;

 • здійснення управління установами, підприємствами та організаціями культури, що належать до комунальної власності області, надає їм практичну допомогу, координує їх діяльність.

Структура управління:

 • відділ культурно-мистецьких установ та охорони культурної спадщини
 • Здійснює контроль за проведенням гастролей колективів та окремих виконавців, вивчає та аналізує досвід роботи мистецьких установ, організовує проведення обласних конкурсів і фестивалів, надає методичну та організаційну допомогу в здійсненні методичних та творчих експериментів. Здійснює відповідно до законодавства державне управління і контроль у сфері клубної, бібліотечної, музейної справи, кінематографії в області, контролює діяльність культосвітніх установ по забезпеченню культурних потреб населення області, розробляє заходи щодо розвитку народної творчості, аматорського мистецтва, культур націй, які проживають на території області. Розробляє та реалізовує заходи щодо залучення внутрішніх та іноземних інвестицій для розвитку галузі.Здійснює державну політику у сфері охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва у межах Житомирської області.

  Розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.12.2009 № 396 уповноваженим органом охорони культурної спадщини в області було визначено управління культури облдержадміністрації.

  Реалізація державної політики щодо охорони, обліку, використання, популяризації пам’яток археології, історії і монументального мистецтва, забезпечення практичної реалізації законодавчих, нормативних актів, державних та регіональних програм у сфері охорони культурної спадщини у межах Житомирської області.

  Контроль за станом і режимом використання пам’яток археології, історії та монументального мистецтва у межах Житомирської області.

  Контроль за виконанням вимог чинного законодавства у сфері охорони культурної спадщини фізичними і юридичними особами, незалежно від підпорядкування і форм власності.

  Здійснення заходів щодо забезпечення схоронності і збереження об’єктів культурної спадщини.

  Відділ є структурним підрозділом управління культури облдержадміністрації.

 • відділ планово-фінансової роботи
 • Здійснює контроль за веденням обліку витрат та використанням бюджетних коштів, фінансово-господарською діяльністю обласних підвідомчих установ, розробляє бюджетні запити, затверджує штатні розписи, складає річну та квартальну звітність, кодів економічної класифікації видатків по апарату обласного управління, підвідомчим установам, централізованих заходах, організовує роботу по підвищенню фахово-інформаційного рівня працівників галузі.

  Відділ є структурним підрозділом управління культури облдержадміністрації.

  Запитання надсилайте за адресою: ukt_zt@ukr.net  
  ©2006 Управління культури та туризму Житомирської ОДА
©10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 тел/факс: 8 (0412) 47-22-00